Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

ÜrünlerAradığım Ürünü BulamıyorumFiyatlar niye bu kadar ucuz?

FiyatlarPazarlık yapıyor musunuz?Çok alırsam düşermi?

Taksit İşlemleriNiye mail order istiyorsunuz?Limit yok uyarısı veriyor!Senetle taksit yapıyormusunuz?

ÜrünlerYukarı

Aradığım Ürünü Bulamıyorum

İletişim sayfamızdaki form üzerinden bize aradığınız ürünü belirtirseniz en kısa süre içerisinde ürünü tedarik edip, size bilgi verebiliriz.

Fiyatlar niye bu kadar ucuz?

Çünkü kira giderimiz düşük, stok maliyetimiz az, Distribütörden alıp doğrudan müşterilerimize ulaştırıyoruz ve 9 yıldan bu yana en uygun ürünü alıyoruz ve satıyoruz

FiyatlarYukarı

Pazarlık yapıyor musunuz?

Üzgünüz, fiyatlarımız sitemizde yazan fiyatlardır, çok düşük kar marjları ile çalıştığımız için, bu fiyatların dışına çıkamıyoruz. 

Çok alırsam düşermi?

Bazı ürün gruplarında zaman zaman adetli alımlarda, iskontolu satışlar olabilmekte, bu yüzden 5 ve üzeri adetli alım yapmayı düşünüyorsanız, müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp, özel fiyat alabilme imkanı olup olmadığını sorunuz.

Taksit İşlemleriYukarı

Niye mail order istiyorsunuz?

Taksitli işlemlerde niye mail order istiyorsunuz? Taksitli işlemlerin bir kısmında, Distribütör üzerinden kampanya gerçekleştiği için, göndediğiniz mail order formları doğrudan distribütör poslarından işleme alınıyor. Bu sayede bankalara ikinci bir komisyon ödemediğimizden dolayı, ürünleri siz değerli müşterilerimize daha uygun fiyatlarla verebiliyoruz.

Limit yok uyarısı veriyor!

Kredi kartınızla taksitli alım yapmak istediğinizde bankanız ürünün toplam tutarı kadar kartınıza bloke koyar ama aylık ödeme alır, bu yüzden toplam tutar kadar limitiniz yoksa alışveriş yapamassınız.

Senetle taksit yapıyormusunuz?

Üzgünüz, açık hesap veya senetle taksit yapamıyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri

    0212 690 45 50

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.